Čakací zoznam

Tvoj skok

k odvážnej zmene

Získaš inšpiráciu a podporu, aby si prekonala aktuálne vnútorné prekážky, bloky a cítila sa lepšie. 

Tento kurz je teraz pre registráciu uzavretý, ale môžeš sa dostať na čakaciu listinu, aby si sa ako prvá dozvedela, keď ho opäť otvoríme. Odošli, prosím, údaje prostredníctvom tohto formulára. 

Registrovaní z čakacej listiny dostanú špeciálnu ponuku a bonus!

ČOMU SA BUDEME V KURZE VENOVAŤ?

 • S týmto kurzom naštartuješ alebo posilníš svoju transformačnú cestu tým, že spoznáš postupne tipy, ako identifikovať vnútorné bloky rastu a budeš s nimi pracovať. 
 • Počas kurzu sa zoznámiš s kvantovou technológiou TimeWaver-Healy, ktorá dokáže podporovať a harmonizovať tvoje informačné pole. 
 • Krok za krokom zavedieš do svojich rituálov silu autogénneho tréningu - naučíš sa, ako ho efektívne využívať v každodennom živote na podporu disciplíny, dôslednosti, sily a zdravých návykov. 
 • Ak sa aktívne zapojíš do procesu, dosiahneš odvážnu zmenu cez rozšírenie vedomia a ukáže ti to cestu k naplnenému životu.

PRE KOHO JE KURZ URČENÝ?

 • Kurz je optimálny pre ženy, ktoré túžia po zmene alebo po netradičnej metóde osobného rozvoja. 
 • Na účasť v kurze nie je potrebné vlastniť žiadnu technológiu alebo prístroj. Je to však pre každého, kto je otvorený využitiu kvantovej technológie harmonizácie infopoľa s cieľom zlepšiť zdravie, pohodu a posilniť vnútornú transformáciu. 
 • Ak si už majiteľkou technológie TimeWaver, Healy alebo MagHealy, tak vďaka kurzu dokážeš prehĺbiť svoje poznatky a skúsenosti.

Ing. Renata Poláková, SAKHom

Pomáham najmä podnikavým ženám s pomocou harmonizačných frekvencií optimalizovať zdravie, rozvíjať poradenskú prax, a tým transformovať ich túžby a ciele pomocou TimeWaver, Healy a MagHealy na spokojný a naplnený život.

 • 1994-1999: vyštudovala som Ekonomickú univerzitu, odbor Obchod a marketing
 • 2000-2012: vlastnila som a viedla Public Relations a eventovú agenúru

 • 2008 -2012: vyštudovala som Slovenskú akadémiu klasickej homeopatie  

 • 2012-2016: občasne, popri materskej, som sa venovala homeopatickému poradenstvu
 • 2016-2019: metódou Metabolic Balance som pomáhala klientom harmonizovať metabolizmus a upraviť hmotnosť
 • 2017 - súčasnosť:  som certifikovaná konzultantka mikroprúdovej a magnetickej harmonizácie riadenej informačným poľom pomocou high-tech zariadení TimeWaver, Healy a MagHealy
 • 2019 - súčasnosť: kontinuálne sa vzdelávam v oblasti online podnikania s pomocou skúsených mentorov

 Môj príbeh 

Asi pred 10 rokmi sa mi pri lete lietadlom stalo niečo, čo zmenilo môj život. Vo výške cca 8km som zrazu nemohla dýchať ani pregĺgať, cítila som paniku a úzkosť. Tento zážitok sa opakoval a postupne som sa začala báť lietania. Skúšala som rôzne terapie, ale nič nepomáhalo. Lietanie sa pre mňa stalo hororom. Postupne som nadobudla presvedčenie, že lietať nebudem. Ani som si vtedy nevšimla, ako sa tento postoj začal vkrádať do môjho celkového myslenia. A keďže som v tom období bola aj na materskej, začala som čoraz viac pochybovať o svojich schopnostiach, o svojej hodnote, skúsenostiach, o sebe samej. Aj v súkromí, a aj v práci. Strácala som odvahu a zmysel. Začala som čoraz častejšie pociťovať strach. 

Jedného dňa som sa to rozhodla zmeniť. Na kongrese v Nemecku som dostala ponuku skočiť tandemový zoskok s padákom. Bála som sa, ale rozhodla som sa ísť do toho. Skočila som a neskôr som absolvovala kurz a sama skočila 20-krát bez inštruktora. Nabrala som odvahu a chuť začať na sebe pracovať, na svojom raste. Začala som pracovať so svojimi blokmi, prekážkami v myslení aj pomocou technológie TimeWaver, autogénneho tréningu a meditácií. Postupne som začala odhaľovať a zbavovať sa svojich skrytých strachov a deštruktívnych presvedčení. Krok za krokom, vlastným tempom, som ich prekonávala. Robím to doteraz denne a dnes som šťastná. Môžem bez problémov lietať:)

Čo hovoria ľudia o spolupráci so mnou?

Renátkin kurz "Tvoj skok k odvážnej zmene" považujem za najucelenejší návod na prácu s blokmi, aký som doteraz poznala. Poskytuje zrozumiteľné vysvetlenie fungovania blokov a zároveň aj nástroje k práci s nimi. Naučil ma orientovať sa v cykle fungovania bloku a pochopiť na akej úrovni sa v jednotlivých fázach bloky prejavujú. Autogeny tréning, ktorý je súčasťou kurzu, je podľa mňa najúčinnejší a najrýchlejší spôsob uvoľnenia tela, čo je základom pre ďalšiu prácu s náročnou situáciou vznikajúcou z bloku. V kurze som sa tiež dozvedela ako pri spracovaní blokov využívať prácu s denníkom a konečne mi jeho písanie dáva zmysel. Veľa informácií, ktoré na kurze zazneli som už mala, ale až týmto kurzom konečne do seba zapadli a začali dávať zmysluplný obraz. Ako z každého kurzu, aj z tohoto si každý poskladá vlastnú cestu, ale Renátka účastníkov na túto cestu vybaví praktickými radami a skúsenosťami. Predstavenie moderných informačných technologií a možnosť ich využitia v oblasti osobného rozvoja ma milo prekvapilo a bolo príjemným bonusom. Skvelou súčasťou kurzu sú aj online vysielania, kde je možné dostať okamžité odpovede na otázky, ktoré v priebehu kurzu prirodzene vznikajú. Renátka je úžasnou ľudskou bytosťou, ktorá dokáže každého človeka citlivo viesť k poznaniu. K informáciám z jej kurzu sa budem určite vracať aj v budúcnosti, pretože mi dávajú pevný základ pre ďalšiu prácu a praktické využitie v bežnom živote, a to napriek tomu, že sa jednalo o prvý beh kurzu, ktorý ešte v budúcnosti dozná určite mnoho vylepšení.
Eva, Slovensko
Tento kurz mi dal veľmi veľa. Naučila som sa uvolňovať telo v stresových situáciách, dokázať dostať sa nad problémy a riešiť ich z rozšíreného stavu vedomia, kde môžeme získať prístup k nekonečnému množstvu riešení. Naučila som sa, ako rozpúšťať emocionálne blokády, za čo som veľmi vďačná. Toto by sa mal naučiť každý. Prešla som v živote mnohými kurzami, ale tento bol fakt TOP. Ďakujem veľmi pekne Renka za Tvoju skvelú prácu a ochotu podeliť sa s nami o Tvoje vzácne vedomosti a znalosti.
Katka, Slovensko
Som nesmierne vďačná Renátke Polákovej za vynikajúco odvedenú prácu na zostavenie tohto kurzu, ktorý je každodenne obohacujúci novými nádhernými cvičeniami k duchovnému rastu a vyniknutiu naších skrytých potenciálov! Ďakujem
Mária, Slovensko
Výborný kurz pro osobní rozvoj, profesionální a lidský přístup lektorky, přestože jsem měl na videa a otázky a odpovědi čas až v sobotu, tak jsem se na sobotu těšil. Vyzvednul bych praktické využití chatu GPT, přestože jsem ho kdysi zkoušel, tak nyní ho plánuji používat pravidelně. Skvělý i nácvik autogenního tréninku, když jsem si nenašel každý den na praktikování, ale budu pokračovat.
Jakub, Česko
Spočiatku som tomu celému neverila, nedokázala som pochopiť, ako je možné takto človeka vyšetriť. No po osobných skúsenostiach, po odpovediach, aké z poľa prišli, ako mi pomohli frekvencie na fyzickej úrovni (bolesti po športe, herpes, bakteriálne infekcie) som získala istotu a hlavne radosť, že sa mi uľavilo.
Marta, Bratislava
Nabídka paní Renaty pro oblast koučinku zahrnuje tradiční postupy- autogenní trénink- a moderní technologie frekvenčních přístrojů. Provede vás od prvních krůčků osobní změny, k definování a plánování vlastních cílů. Je třeba pochopit, jaké dopady mají naše myšlenky na emoce a jednání. Případně si zvědomit staré vzorce chování a zapracovat na změně. Cesta s ní je systematická a organizovaná, příjemně nenucená, ale dostatečně instruující.
Lenka, Česko
Frekvenčná terapia bola pre mňa nielen transformačná, ale aj obohacujúca pre moju osobnosť. Pred začatím spolupráce s Renatou Polákovou som sa v živote cítila ako v chaosu, no už po prvom stretnutí nastala zmena. S Renatinou odbornosťou a pomocou TimeWaveru som získala nielen jas v mojich cieľoch, ale aj úspešne rozbehla svoje vlastné podnikanie. Hodnota tejto spolupráce je pre mňa naozaj neoceniteľná.
Paulína, Žilina
Spolupráca mi prináša prehĺbenie pochopenia príčin dermatitídy a postupne odstraňovanie príčin, a tým aj symptómov. Práve otvorená a priateľská komunikácia pomáha jasne si ozrejmiť všetky faktory a technológia TimeWaver uvoľňuje napätia, ktoré vplývajú na zdravotný a mentálny stav.
Radovan, Rakúsko
Sedenie u Vás mi veľmi pomohlo, ďakujem, že takto pomáhate ľuďom 😊💛 cítim sa oveľa lepšie a dokonca od sedenia u Vás som zatiaľ nemala ani raz úzkosť. 🙂
Martina, Bratislava