HURÁ! TEŠÍM SA:)))

 

A zároveň ďakujem za dôveru, že sa chceš pridať na spoločné ONLINE stretávania v teple domova prostredníctvom zoom odkazu.

 

Mailom pošlem vopred odkaz na pripojenie a termín, kedy sa môžeš pripojiť. Počas hovoru môžeš len počúvať alebo sa aj aktívne zapojiť - podeliť, opýtať, či poradiť. 

 

Dávam túto podporu ľuďom, ktorí už boli u mňa na konzultácii alebo ma sledujú na sociálnych sieťach. So zámerom odreagovať sa, vyrozprávať sa alebo len tak byť s inými ľuďmi. Priestor rada vždy vytvorím, aby sme sa spoločne podelili, vypočuli i inšpirovali všetci navzájom.

 

Je to ZDARMA:) Nahrávať sa to nebude a ani vysielať nikam, ani do FB skupiny.

Teším sa, že sa viac spoznáme a navzájom podporíme:)

 

Prihlásiť sa môžeš tak, že vyplníš meno, e-mail a odošleš. Zároveň sa prihlasuješ aj na odber noviniek odo mňa. Môžeš sa kedykoľvek odhlásiť z odberu.

Vaše osobné údaje sú u mňa v bezpečí a budem (Renata Poláková, Pressroom, s.r.o.) ich na základe Vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov po dobu max. 5 rokov. Potvrdením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zasielanie upozornení na zoom stretnutia a ďalšie novinky odo mňa. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na odkaz "Odhlásiť " sa v každej zaslanej správe. Celé znenie zásad ochrany osobných údajov si môžete prečítať tu.