Pohľad na vaše telo cez analýzu a harmonizáciu informačného poľa, frekvenčnú terapiu.

KĽÚČOVÁ INFORMÁCIA

PRE ZDRAVIE VÁŠHO TELA

Poďte sa so mnou hlbšie pozrieť na to,

ako vám pomôže správna informácia vyriešiť váš problém. 

Aká je tá kľúčová informácia?

Poviete si, že to dávno viete.  Že tá správna informácia vie posunúť míľovými krokmi vpred, ušetrí čas, bolesť a často i kopu financií a hlavne posunie k zdraviu tela.  Určite (rovnako ako ja) sa okamžite opýtate: AKO TÚ KĽÚČOVÚ INFORMÁCIU NÁJSŤ? Veď veľakrát lekár pomáha, ako môže, no skutočná príčina sa skrýva.

Áno v minulosti som aj ja hľadala a zbierala metódy a zaručené postupy, a postupne sa z nich stala veľká kopa. Nevedela som, ktoré z nich sú vlastne podstatné pre moje zdravie, a ktoré boli AHA-momentom pre toho, kto o nich hovoril (no pre mňa boli zbytočné.) Bola som stratená. Mala som veľkú kopu zaručených odporúčaní, metód, doplnkov, terapií, no očakávaný výsledok, zdravie a radosť neprišli.

Som si plne vedomá, že to bola potrebná cesta, aby som dospela k dnešnému pochopeniu. 

Pravdepodbne sa cítite podobne a kladiete si niektoré z týchto otázok:

 • Ako podporiť liečbu mojej choroby, ako jej porozumieť?
 • Ako sa zbaviť bolesti?
 • Ako upraviť a podporiť trávenie, vylučovanie, svalstvo, cievny systém?  
 • Ako sa cítiť naplnená a nie prázdna?
 • Ako nájsť radosť a šťastie, aj keď mám už podľa spoločenských zvyklostí takmer všetko?
 • Aký je môj cieľ, čo tu chcem vlastne dokázať?
 • Ako sa zbaviť smútku, depresie, neustále idúcich negatívnych myšlienok?
 • Čo robiť, aby ma práca bavila? 
 • Túžim po harmonickom partnerstve. Čo robím zle?
 • Nerozumiem mužom/ženám. Prečo, čo s tým?
 • Prečo sa cítim bez energie, akoby mi odtekala z tela? Ako jej mať dostatok?
 • Prečo sa neviem zbaviť pocitu, že nie som dosť dobrá: mama/manželka/partnerka/dcéra/priateľka/kolegyňa alebo dosť dobrý otec/manžel/partner/syn/priateľ/kolega?
 • a mnoho ďalších.

Áno, týmto vašim pocitom úplne rozumiem, prešla som si tým sama so sebou, ale aj so synom. Pocit únavy z nekonečného hľadania (mnohokrát neviete ani vlastne prečo, čo robíte zle), bezmocnosť (často po vyliečení sa príznak opakuje alebo máte pocit, že sa to stále nedoliečilo, často i váš lekár cíti to isté),  bolesť (odoberá životodárnu energiu a silu), nekomfort (cítite, že vaše zdravie nie je optimálne), netrpezlivosť (trvá to už dlho), nespokojnosť, hnev, či smútok a cyklicky sa vo mne točili otázky:

 • Čo sa vlastne deje?
 • Kedy to pominie?
 • Dá sa to nejako urýchliť?
 • Existuje metóda, ktorá pomôže a neuškodí?

Tento čudný stav navyše priťahuje nepríjemné alebo negatívne myšlienky, podporuje vašu sebaľútosť, či postoj obete, vznik negatívnych emócií, strach. Skúsili ste už mnohé alternatívne liečby, terapie, vyšetrenia, skúmali vnútorné i duchovné príčiny chorôb... no nenašli ste zatiaľ odpoveď. Ešte ste ju neuvideli.

ALE riešenie našťastie existuje.

Dokážete si predstaviť:

 • že môžete ísť v blízkej dobe na vyšetrenie, kde budete objednaní na presnú hodinu, budete vyšetrení v príjemnom prostredí do 2 hodín, neinvazívne, teda nebude potrebné zasahovať do vášho tela fyzicky, vyšetrí sa len vaše informačné pole;
 • že dostanete zoznam tém priamo z vášho informačného poľa, ktoré sú príčinou vášho stavu;
 • že si o témach a príčinách budete môcť v pokoji pri čaji podiskutovať s človekom, ktorý vám rozumie a má na vás čas;
 • počas sedenia priamo získate pochopeniepriamo aj harmonizáciu tela informačnými vzormi aj priamo frekvenciami.

 

Máte pocit, že také neexistuje? 

Tak vás už nebudem naťahovať a poviem vám, ako to vidím, a čo som si v praxi overila. Verím, že naše skutočné zdravie začína voľbou a výberom myšlienok, no na telesnej úrovni - čo je tá kľúčová informácia pre TELO?

ZDRAVIE TELA ZAČÍNA  V BUNKE.

Je vedecky overené, že náš organizmus sa skladá z jednotlivých buniek. A tie bunky by mali byť zdravé. Mnohé vedecké teórie objavili, že všetky chronické, a aj väčšina akútnych ochorení má priamy pôvod v zníženej bunkovej energii, ktorá sa prejaví znížením napätia bunkovej membrány.

Podľa tohto modelu má napätie bunkovej membrány zdravej a mladej bunky hodnotu v rozsahu - 70 a - 100 mV. To zabezpečí, aby transport cez bunkovú membránu, ATP syntéza a syntéza proteínov bunky fungovali bezchybne.

S rastúcim vekom človeka a v priebehu chorobných procesov sa potenciál bunkovej membrány zníži na - 40 mV, čím môžu nastúpiť bolesti a zápaly, a  napätie bunkovej membrány môže klesnúť až k hranici - 15 mV, pri ktorej dokáže bunka zmutovať na rakovinovú. Pri hodnote - 15mV je energia bunky tak silno znížená, že z čistého pudu sebazáchovy sa môže začať nekontrolovateľne deliť. Mnoho civilizačných ochorení má práve túto hodnotu zníženého napätia bunkovej membrány.

Podľa poznatkov z výskumu biofotónov vyplýva, že elektromagnetické polia sú kľúčom ku komunikácii buniek, rečou bunkovej komunikácie sú elektrické frekvencie. Na základe tejto teórie dokážeme pomocou vhodných frekvencií, intenzít prúdov a foriem signálu podporiť napätie bunkovej membrány, produkciu ATP, syntézu proteínov a transport v rámci bunkovej membrány.

A teraz ešte raz jednoduchou ľudskou rečou:)

 • Keď získame do svojho poľa správne informačné vzory kmitania a vhodné frekvencie podporia napätie bunkovej membrány - SPRAVÍME MÍĽOVÝ KROK K VYLIEČENIU A ZDRAVIU:)
 • A tu môže pomôcť technológia TimeWaver, ktorá dokáže nájsť vhodné informačné vzory kmitania a vysielať frekvencie na podporu napätia bunkovej membrány.

POČULI STE UŽ O TECHNOLÓGII TIMEWAVER?

Systém TimeWaver:

 • skúma hlbšie príčiny a súvislosti na psychickej a systemickej úrovni, 
 • pozitívnym spôsobom ich ovplyvňuje a harmonizuje prostredníctvom určitých informácií a vzorov kmitania,
 • pomôže porozumieť ochoreniu a nerovnováhe v informačnom poli, 
 • vysiela podporné frekvencie, ktorými podporuje napätie bunkovej membrány,
 • a tak podporí samoliečiace sily vášho organizmu.

Mnohé roky som navštevovala semináre liečiteľstva, homeopatie, študovala rôzne terapie, kde som získala osobné skúsenosti a poznatky s technikami úpravy a harmonizácie organizmu.

V roku 2015 som objavilia tento zaujímavý prístroj, mal veľmi zaujímavé a nevšedné odpovede na moje otázky. Neskôr, keď som potrebovala pochopiť vzniknuté situácie, veľmi ma podporil. Ponúkol mi pohľad, ktorý som si dovtedy nevšimla a nechcela priznať. A dovolila som si odvážnejšie sa rozhodovať a úprimnejšie voliť v každodennom živote.

Najväčšie pochopenie mi prístroj priniesol, keď som v mojich 40-tich rokoch života prišla na rázcestie, mala som vonkajšie naplnenie, ale vnútri som sa cítila prázdna. Mala som ochorenia, ktoré gradovali, masívneli, až to pokračovalo do toho momentu, že som si jednej noci zavolala záchrannú službu. Urobili mi množstvo vyšetrení, ale skutočnú príčinu nenašli.

A v tomto období mi bol TimeWaver cennou nápovedou. Cez výsledky meraní, harmonizačné protokoly som postupovala krok za krokom až som došla tam, kde ma čakalo skutočné naplnenie. Začala som úprimnejšie načúvať sama sebe a objavila som Znalosti, ktoré od základu zmenili môj život a viedli k vnútornému naplneniu. Našla som spôsob a upravilo sa mi zdravie.

Na základe toho som s technológiou TimeWaver sama začala pracovať a za tie roky som zistila, že to, čo prístroj sníma v poli človeka, je veľmi cenná podpora. Technológia analyzuje a optimalizuje informačné pole, vysiela liečivé frekvenciepomôže nájsť človeku cestu, ktoré správanie, či návyky je potrebné zmeniť, aby sa povzbudili samoliečiace schopnosti organizmu.

Technológia dokáže podporiť liečbu i týchto stavov:

 • pri odstraňovaní BOLESTI (bolesti hlavy, migréna, artróza kolena, degeneratívne ochorenia kolenného kĺbu, bolesti kĺbov, bolesti syndrómu rameno - plece, bolesti chrbta, bolesti svalstva, dna, neuropatické bolesti, ischias, liečba bolesti pri zlomeninách, bolesti pri osteoporóze, ...)
 • pri problémoch s POKOŽKOU (celulitída, vyrovnávanie pokožky, psoriáza, ...)
 • pri problémoch s PSYCHÉ (depresia, stavy úzkosti, stres, agresia, nespavosť, liečba závislostí, slabé učenie, podpora koncentrácie)
 • pri INFEKCIÁCH (herpes labialis, pásový opar, akné, streptokok a staphylokok,...)
 • pri liečbe RÁN A PORANENÍ (liečenie rán, natiahnutia, odstraňovanie jaziev)
 • pri KRVNOM OBEHU (regulácia krvného tlaku, podpora prekrvovania)
 • pri VNÚTORNEJ MEDICÍNE (cukrovka, ochorenie pečene, podpora obličky a pečene, vredy žalúdka a dvanástorníka)
 • pri problémoch s MOZGOM/NERVAMI (pamäť, tinnitus).

8 min. video, kde sa dozviete o prístroji viac - od vynálezcu, terapeutov i zákazníkov.

TIMEWAVER ČÍTA, ANALYZUJE A HARMONIZUJE INFORMAČNÉ POLE 

Objaviteľom technológie je nemecký fyzik, bádateľ a filozof Marcus Schmieke. Inšpiroval sa objavmi nemeckého fyzika Burkharda Heima, ktorý sformuloval jednotnú teóriu kvantového poľa.

Podľa konceptu B. Heima všetko, čo robíme, čo si myslíme a čo prežívame, sa ukladá do informačného poľa, pričom je to možné aj opätovne vyvolať. To sa podľa nášho chápania nevzťahuje len na človeka, ale na každý systém riadený vedomím, nech už je to rodina, firma, zvieratá, rastlina, budova, či pozemok.

Každá udalosť v našom živote má zmysel, je pre nás potrebná a zároveň nám niečo ukazuje. Nie vždy sme však schopní to vedome zachytiť, porozumieť tomu alebo urobiť zmeny. Neprijatím, vnútorným bojom, pochybnosťami dochádza k narušeniu našej rovnováhy a veľakrát ku chorobe.

TimeWaver umožňuje rozpoznanie týchto neviditeľných vplyvov a za pomoci svojho kvantovo-fyzikálneho rozhrania a princípu synchronicity ich následné vyrovnanie.

Ako to funguje?

Pracujeme s informačným poľom človeka, firmy, budov, priestorov. TimeWaver vyhodnotí poruchy, ktoré sa vyskytujú v informačnom poli klienta, a rovnako tak vyhodnotí aj ich spôsob odstránenia. Následne analýzy diskutujeme s klientom a pomocou TimeWavera vysielame optimalizačné kmitania do poľa klienta.

„Nie je nič také ako hmota! Celá hmota pochádza a existuje iba na základe sily, ktorá privádza častice atómu k vibráciám a drží ich pohromade. Za touto silou musíme predpokladať existenciu vedomého a inteligentného Ducha. Tento Duch je podstatou všetkej hmoty. “ 

„Veda predstavuje vnútorne jediný celok. Jej rozdelenie na jednotlivé oblasti je podmienené nie tak podstatou vecí, ako obmedzenosťou  schopnosti ľudského poznania .“ 

Max Planck (1858-1947) 

„On (pozn. prekl. – človek) si dávno uvedomil, že všetka vnímaná matéria  pochádza z prvotnej substancie, nepostihnuteľne jemnej, vyplňujúcej celý priestor – Akáše alebo svetlo nesúceho éteru, na ktorý pôsobí život  darujúca Prána alebo tvorivá sila, vzývajúca k životu všetky objekty a javy v nekonečných cykloch.“  

Z článku Nikola Teslu (1856-1943) „Najväčšie úspechy človeka“, vydaného v „New York American“ 6. júla 1930.

V RÁMCI DIAGNOSTIKY VYKONÁME NASLEDOVNÉ ANALÝZY:

Optimalizácia orgánov cez ORGÁNOVÚ KOHERENCIU (pre viac info kliknite na +)

Čo je to orgánová koherencia?

Každý orgán je obklopený elektromagnetickým energetickým poľom, ktorý vytvára rozhranie medzi materiálnou podstatou orgánu, jemnejšími informačnými poľami a vedomím. Pri práci s TimeWaver ide pri diagnostike vnútorných orgánov o orgánovú koherenciu. ORGÁNOVÁ KOHERENCIA je číselná hodnota, reprezentujúca mieru vnútorného usporiadania a konzistencie orgánu a skúma kvalitu napojenia orgánu na zdravé informačné pole, a teda na samoliečiteľské sily tela.

Čo je cieľom analýzy?

Cieľom analýzy orgánovej koherencie je nájsť príčiny stavu, navrhnúť vhodné vyrovnávacie postupy a vyslať ich do informačného poľa. Pomocou analýzy dostaneme rýchly prehľad vyjadrený v troch stĺpcoch.

Kedy hovoríme o vyrovnanom stave?

Orgány v rozmedzí koherencie -20 až +20 % sú vyrovnané, ich samoliečiteľské sily sú optimálne vyvinuté. Vyrovnané koherentné energetické pole umožňuje plynulú komunikáciu orgánu s informačným poľom celkového organizmu, čiže orgán je zdravý.

Kedy ide o chronicitu a kedy o akútnosť?

Ak sa regulačný systém orgánu dostane do prílišného usporiadania (+50 až +100 %), strnie a nebude môcť flexibilne reagovať na vonkajšie zmeny. Systém sa v takomto prípade označuje ako nadmerne regulovaný (+50 až 100 %), má tendenciu k rozkladu, chronicite. V prípade, že sa systém orgánu dostane do príliš silného chaosu, sú reakcie neusporiadané a systém je nedostatočne regulovaný (-100 až -50 %), má zápalové prejavy, akútnosť.

Optimalizačný zoznam

V ďalšom kroku analýzy skúmame súvislosti porúch v informačnom poli a prístroj ich rozdelí prehľadne do 15 kategórií potenciálnych príčin vzniku ochorení alebo teda vzniku nedostatočnej komunikácie orgánu s informačným poľom. Následne získame zoznam odporúčaných vyrovnávacích prípravkov a priamo z tohto výsledku zhotovíme zoznam prípravkov, ktoré môžeme vysielať do informačného poľa s cieľom optimalizovať ho. Celá harmonizácia sa deje v informačnom poli, nie je potrebné dokupovať fyzické doplnky.

Diagnostika a optimalizácia meridiánov

Meridiány sú podľa tradičnej čínskej medicíny (TČM) kanály, v ktorých prúdi životná sila (čchi – Qi), po ich trati sa nachádzajú akupunktúrne body. V tomto systéme existuje 12 hlavných párových (pravá a ľavá strana tela) a dva centrálne meridiány DuMai a RenMai. Každý meridián je priradený jednému orgánu alebo systému orgánov.

Podľa TČM by mala energia Qi v meridiánoch prúdiť voľne, aby bol človek v rovnováhe. V prípade nedostatočného prúdenia Qi by mohlo dôjsť napríklad k poškodeniu niektorých orgánov.

Meridiánový modul pracuje výlučne na informačnej úrovni, do tela sa nevpichujú reálne ihly. Pri diagnostike je prvým krokom stanovenie focusu a následne všeobecná analýza všetkých meridánov.

Po určení meridiánov, v ktorých Qi prúdi nedostatočne, technológia prostredníctvom virtuálnych ihiel – zosnímania energetických bodov - analyzuje informačné pole zadaných meridiánov. Následne identifikuje body s najvyšším vychýlením a navrhne vyrovnávacie prípravky, ktoré možno vysielať do informačného poľa.

Analýza a harmonizácia aury a čakier

Analyzujeme informačné pole človeka vo frekvenciách viditeľného svetla a technológia zobrazuje ich rozdelenie v aure človeka. Pre zobrazenie používa farby siedmich čakier, ktoré sú symetricky zoradené naľavo a napravo okolo fotografie klienta. Čím väčšmi a intenzívnejšie sú jednotlivé farby zobrazené, o to silnejšia je energia tej ktorej čakry.

Výsledky analýzy sa zobrazujú ako obraz aury a vo forme stĺpcových diagramov, ktoré určujú veľkosť energie čakry a čakrovú koherenciu. Zistíte, ktoré čakry sú vyrovnané, a ktoré majú tendenciu k strnulosti a ktoré tendenciu ku chaosu. Ako v iných moduloch, aj tu je výsledkom analýzy stanovenie vyrovnávacích prostriedkov (presný zoznam s popisom) a možnosť nakmitania informácií do informačného poľa.

Získate aj tlačenú kompletnú správu analýzy čakier. 

Jedinečnosť TW Frequency: Frekvenčná terapia riadená informačným poľom

Silná a zdravá bunka je základom zdravia. 

Dr. Robert O. Becker a Dr. Bjorn Nordenstrom, predseda komisie pre udeľovanie Nobelovej ceny, zistili, že pokles napätia bunkovej membrány môže spôsobiť vznik takmer všetkých chronických a akútnych ochorení. 

Podľa ich modelu je hlavnou príčinou kyslé bunkové prostredie. Znamená to, že sa v okolí bunky nachádza málo elektrónov, a preto môže dôjsť k poklesu pH hodnoty a poklesu napätia bunkovej membrány.

Zdroj:  Dr. Robert O. Becker a Dr. Bjorn Nordenstrom,TimeWaver SK

Úlohou TW Frequency je:

 • zvrátiť tento proces;
 • obnoviť prirodzené napätie bunkovej membrány.

Mnohé štúdie a príklady z praxe preukázali, že pôsobenie mikroprúdov pôsobí na:

 • zvýšenie produkcie ATP;
 • zvýšenie syntézy proteínov;
 • zlepšenie transportu v membráne;
 • zlepšenie pri hojení rán.

Frekvenčná terapia je u TimeWaver Frequency unikátna, je riadená informačným poľom v systéme. Systém určuje permanentne a v reálnom čase vhodné frekvencie a prispôsobuje ich počas použitia priamo potrebám pacienta. Je teda unikátna pre každého jedného klienta.

Technológiu vyvinul v priebehu rokov Nuno Nina v spolupráci s TimeWaver systémom. Pracuje v troch liečebných fázach a obsahuje vyše 150.000 frekvenčných databáz, ku ktorým je priradených viac ako 1000 symptómov a indikácií. Táto forma frekvenčnej terapie sa sústredí na cieľovú úroveň a má spôsobovať dlhotrvajúci účinok na hlbokej úrovni.

Poznámka: Veda a školská medicína neuznávajú TimeWaver, jeho medicínsky význam a použitie na základe chýbajúcich dôkazov v zmysle školskej medicíny.

.

ČO SA DEJE POČAS KONZULTÁCIE?

Možno sa pýtate, ako to vlastne prebieha. Záleží, čo potrebujete, ale najmä ide o tieto aktivity:

 • Úvodný rozhovor
  Diskusia o osobnej, rodinnej anamnéze, očakávania, ciele.
 • Meranie prístrojom TimeWaver
  Klient zvolí focus, vykonáme bezdotykové merania v rôznych moduloch.
 • Analýza výsledku merania
  Rozhovor na základe výsledkov merania, vytlačenie sumarizácie pre klienta.
 • Nastavenie harmonizácie na 2 mesiace
  Na základe diskusie nastavíme harmonizáciu prístrojom TW.
 • Frekvenčná liečba
  Meranie a liečba frekvenciami podľa stavu a merania.

Ak by ste chceli vedieť viac, môžete si rozkliknúť jednotlivé služby, a tak sa lepšie rozhodnúť.

SLUŽBY A BALÍKY SLUŽIEB s využitím technológie TimeWaver

DIAGNOSTIKA A HARMONIZÁCIA
40 eur/90 min
+ harmonizácia na 2 mesiace
BOLESTI PREČ
40 eur/90 min
frekvenčná liečba
Bolesť nie je chorobou, ale varovným signálom. Terapia technológiou TW Frequency je jemná a uvoľní svaly a nervy.
1x FREKVENČNÁ TERAPIA
40 eur/90 min
frekvenčná terapia
ZVÝHODNENÝ BALÍK SEDEM
245 eur/7 terapií
1 terapia DAROM
PRE MAMU NA MATERSKEJ
20 eur/90 min
frekvenčná terapia

KONTAKTNÝ FORMULÁR

prípadne volajte na 0908 755 690

Vaše osobné údaje budú použité výhradne pre účely vyriešenia vašej žiadosti. Zásady spracovania osobných údajov

PÁR SLOV Z HISTÓRIE

AKÁŠA

V dávnej minulosti sa spolu s koncepciou znalostí o fundamentálnych nedeliteľných časticiach hmoty – atómoch, spomínalo aj o nevyčerpateľnom zdroji voľnej energie, ktorá bola charakterizovaná ako  všadeprítomná, všetko prenikajúca („niet miesta v materiálnom svete, kde by nebola“), jedna zo základov materiálneho sveta. V staroindických prameňoch, ktoré sa zachovali do dnešných dní, je nazývaná „akáša“. Ākāsa je sanskritské slovo, utvorené z ā + kāś, doslovne „pokračujúce žiarenie“, „neprestávajúce žiarenie“, osvetlený priestor. 

(Literatúra: The Pali Text Society's, Pali-English Dictionary. Edited by Davids, Rhys; Stede, William. London, 1921-1925).

V interpretácii dávneho textu do európskych jazykov prekladatelia dešifrovali zmysel pojmu akáša ako „to, čo leží v základe“. Takto to v kontexte gréckeho jazyka znelo už aj ako „podstata“ (ousia, čiže základné). Ale už v latinskom preklade bolo grécke slovo „podstata“ označované pojmom  „substancia“ (substantia) a posudzovalo sa ako „základný pôvodca javu“, ako hmota v aspekte jednoty všetkých foriem jej pohybu, všetkých odlišností a protirečení,  vznikajúcich v tomto pohybe. V moderných slovníkoch je slovo „akáša“ definované ako priestorová substancia, z ktorej pochádza „počiatok prejavu“, „prvopočiatočný impulz“.

 

Zachovali sa starobylé zmienky, že akáša má iba jeden charakteristický rys – Zvuk (pozn. – viď str. 50 v knihe „AllatRa“). Pričom zvuk v chápaní nepočuteľných, veľmi jemných vibrácií neprejaveného Zvuku (taktiež spomínaného v starodávnych prameňoch ako Prvotný Zvuk), ktorý je príčinou všetkých následných neviditeľných i viditeľných prejavov, jemných i hrubých elementov Vesmíru.

ÉTER

Starí Gréci, ktorí prebrali znalosti z Východu, konkrétne zo starovekej Indie, nazvali nevyčerpateľný zdroj voľnej energie slovom „éter“ (z gr. „αινηρ“ – „žiarivý“), pokúšajúc sa pretlmočiť do gréckeho jazyka významový preklad indického termínu akáša, ako „neprestávajúce žiarenie“, „osvetlený priestor“. Tento termín používal v antickej dobe Aristoteles na označenie hmoty, z ktorej pozostáva všetko, vrátane „toho, z čoho sa skladá nebo i to, čo je na nebi“. Treba chápať, čo práve v tých časoch starovekí Gréci vkladali do pojmu „nebo“. V gréckej mytológii existoval pojem  „najvrchnejšia, čistá, priezračná, žiarivá vrstva vzduchu, miesto výskytu bohov“, ako protiklad „spodnej vrstve vzduchu, kde je všetko dočasné a konečné“. Preto pojem éteru ako vzduchu nad oblakmi (horné vrstvy vzduchu) mal trochu iný význam. V súlade s tým u nich éter, rovnako ako akáša, označoval všetko prenikajúce prostredie, jeden z kozmických elementov, tvoriacich beztiažovú substanciu neba a hviezd, najjemnejšiu prahmotu, ktorá bola nedostupná zmyslovému pozorovaniu. Takmer každý slávny starogrécky prírodovedec alebo filozof popisoval tieto starobylé znalosti, vychádzajúc zo svojho chápania a prezentoval na Východe známe starodávne informácie ako perly „svojho učenia“ o neviditeľnom svete.

Zmienky o éteri ako o najjemnejšej pralátke možno nájsť v učeniach starogréckych filozofov: Anaxagora – matematika, astronóma, zakladateľa aténskej školy; žreca, politika a filozofa Empedokla; starogréckych filozofov PlatónaAristotela (žiak Platóna, vychovávateľ Alexandra Macedónskeho), ktorí nazývali éter „piatym elementom“ (kvintesenciou), nehmotnou substanciou nebeskej klenby a nebeských telies, vypĺňajúcej nebeský priestor. U Aristotela bol „piaty element“ (kvintesencia) – éter, základným kameňom jeho  kozmológie, substanciou celého  „nadmesačného sveta“ (ako samotných nebeských telies, tak aj nesúcich ich „sfér“). Pričom sa spomínalo, že éteru bol vlastný iba jeden druh pohybu – priestorový presun po kružnici (pozn. – viď v knihe „AllatRa“ o špirálovitom pohybe) na rozdiel od štyroch elementov (zem, oheň, vzduch, voda), podrobených vzniku a zničeniu (cyklickej vzájomnej premene) a disponujúcich vlastnosťou  priamočiareho pohybu.

(Literatúra: Filozofický encyklopedický slovník/ hl. redaktor Iľjičjov L.F., Fedosejev P.N., Kovaljov S.M., Panov V.G. – M.: Sovietska encyklopédia, 1983).

PNEUMA

Jednou z najvplyvnejších filozofických škôl antiky bol stoicizmus, ktorý sa následne stal populárny aj v Ríme. Základnými smermi tejto školy boli fyzika (filozofia prírody), logika a etika (filozofia ducha). Ich fyzika sa opierala o filozofické práce minulých storočí, fyziku Aristotela a kozmológiu Hérakleita. U stoikov sa najjemnejšia  prahmota nazývala pneuma, z ktorej je všetko zložené, a ktorá vo všetkom pôsobí. Podľa ich učenia sa na túto prahmotu premieňa všetko po „svetovom požiari“.  Pneuma bola pokladaná za najjemnejšiu substanciu, životnú silu, ktorá preniká kozmos „životným dychom“ a spája ho do celistvého organizmu. Pneumatický systém má podľa ich učenia svoje riadiace centrum, „vedúcu časť“, ktorá sa nachádza v éteri (pozn. – viď ďalej v správe tému o reálnych [stacionárnych] čiastočkách Po).

INFORMAČNÉ POLE

Dnes je hlavnou témou fyzikov (rovnako i starovekých filozofov) skúmanie „predpokladu“ existencie jediného poľa, ktoré je základom všetkých javov a fundamentálnych interakcií v hmotnom svete. Ale na rozdiel od starovekých vedcov, ktorí mali prastaré znalosti o tomto jedinom poli, mnoho moderných vedcov zotročených systémom, blúdi v tme „materializmu“.

 

Možno by mali progresívni vedci na celom svete zaujať pozíciu Pozorovateľa a povzniesť sa nad existujúci problém, zamyslieť sa nad tým, prečo je vlastne do takto úzkeho rámca sústredené toľko ľudskej energie a pozornosti, a prečo sa utráca toľko síl a prostriedkov.

 

Kde pôvodne vznikla myšlienka - program, a tak horlivá snaha za každú cenu postaviť hmotu do hlavnej úlohy v akejkoľvek „Teórii Veľkého Zjednotenia“, a tým vo vedomí súčasných i budúcich generácií upevniť nové „potvrdenie“ materializmu?

Pre koho je výhodné, aby sa ľudstvo uberalo týmto smerom a sústreďovalo toľko pozornosti na prvenstvo materiálnej podstaty a posilňovalo tak tento program v ľudskom vedomí?

Prečo boli v dávnych dobách znalosti o Jedinom poli, ako o jedinom materiálnom Rozume, Univerzálnom Rozume, jedinom poli Vedomia, „kozmickom myšlienkovom základe“, „Kniežati tohto sveta“ a tak ďalej, predstavené ako protiklad duchovného sveta?

Prečo sa často zmieňovalo, že vedomie človeka (jeho vlastné septónové pole, v ktorom vznikajú myšlienky) je súčasťou živočíšnej podstaty a jediného jednotného Živočišného rozumu Vesmíru?

Prečo boli hlboké vnútorné pocity považované za unikátne ľudské vnímanie (proces prebiehajúci bez účasti septónového poľa vedomia!), ktoré spájalo Osobnosť s dušou (duchovnou podstatou) a s duchovným svetom, ovládajúce výnimočnú tvorivú  silu a darujúce Osobnosti absolútnu slobodu od moci Živočíšneho Rozumu?

Všetky tieto úryvky nájdete v knihe Správa „PRAPÔVODNÁ FYZIKA ALLATRA“ . Správa bola pripravená medzinárodnou vedecko-výskumnou skupinou ALLATRA SCIENCE Medzinárodného spoločenského hnutia ALLATRA v redakcii Anastasie Novych.

Môžete si ju voľne stiahnuť tu.

Zaujímavé informácie spojené so systémom TimeWaver

Marcus Schmieke                                      Kvantová fyzika, vedomie, frekvencie

MUDr. Folker Meissner                          Oscilácia, frekvencia, úroveň: Na čom závisí?

Dr. Carolyn McMakin                                        FSM a detoxikácia od ťažkých kovov

Naturopatka Martina Kondritz                    Moje osobné stratégie v diagnostike a terapii 

Dr. Carolyn McMakin                          Frekvenčne špecifická mikroprúdová liečba

Homeopatka Antonie Peppler: Psychologické témy vo frekvenciách v homeopatickej liečbe

OTÁZKY A ODPOVEDE

ešte pripravujeme

Čo je potrebné pre ONLINE konzultáciu?

Aby sme mohli pracovať aj ONLINE formou, je potrebné vopred zaslať e-mailom fotografiu tváre.