TW KONZULTÁCIA

TIMEWAVER AKTIVUJE SAMOLIEČBU POMOCOU INFORMÁCIE A FREKVENCIE

CÍTITE ÚNAVU, STÁLE HĽADÁTE SPÔSOB AKO NÁJSŤ ZDRAVIE?

 • Máte chorobu a hľadáte nejakú novú alternatívnu metódu, ktorá prinesie do procesu "nový vietor do plachiet"  a povedie k vyriešeniu vášho zdravotného problému?
 • Máte kopu otázok aj nepochopení, prečo sa to deje, prečo vaše telo nevládze samé bojovať a hľadáte odpovede, pochopenie?
 • Máte bolesti, zranenie, prípadne infekciu a privítate urýchlenie procesu hojenia?

Každá jedna udalosť v našom živote má zmysel a niečo nám ukazuje. Nie všetko však vidíme a nie všetko dokážu zmysly nášho tela zachytiť. Existuje aj veľa neviditeľných vplyvovKeď  to neviditeľné odmietame, vedieme akoby vnútorný boj, pochybujeme, tak dochádza k narušeniu našej rovnováhy. 

A ak to trvá už pre telo neúnosne dlho, tak to vedie k chorobe.


Dlho som si neuvedomovala, že naše telo má vlastné opravné mechanizmy a vie pri cielenej podpore spustiť priam zázračný SAMOLIEČIVÝ PROCES. Len potrebujeme získať správnu INFORMÁCIU.


Ľudské telo je unikátne, dokáže sa aj samo ochrániť pred negatívnymi vplyvmi. Tým ako žijeme, ako myslíme, konáme, ako sa stravujeme, pristupujeme k pohybu a celkovo k sebe mu často bránime v jeho presnej práci. 

A tak som hľadala a našla unikátnu technológiu TimeWaver, ktorá dokáže prečítať z informačného poľa tieto neviditeľné vplyvy a cez informácie i frekvencie ho harmonizovať.

Dovoľte mi, aby som vám predstavila môjho „kolegu" TimeWaver a naše spoločné 3 PILIERE PODPORY počas konzultácií:

Môj „kolega" TimeWaver funguje v dvoch režimoch - ako TimeWaver Med a TimeWaver Frequency. Číta, analyzuje súvislosti a prináša nové informačné vzorce alebo frekvencie, aby organizmus spustil vlastný samoliečivý proces.  

Pracuje na holistickom (celostnom) princípe. Sleduje tieto úrovne:

 1. fyziologickú úroveň (genetika, cytológia, enzýmy, hormóny, funkcie orgánov);
 2. toxické záťaže (rozpoznáva rušivé vzory kmitania a harmonizuje);
 3. baktérie, vírusy, parazity, plesne, huby (identifikuje a vyrovnáva nimi spôsobené poruchy);
 4. psychickú úroveň (rozpoznanie a uvoľnenie blokov, nedostatok energie);
 5. frekvenčnú úroveň (analýza mozgových a orgánových frekvencií);
 6. energetickú úroveň (vyrovnávanie napr. čakier cez informácie meridiánov);
 7. systematickú úroveň (rozpoznanie rodinných karmických konfliktov);
 8. informačnú úroveň (informačné pole a homeopatia, esencie);
 9. symptomatiku (prechádza databázy lekárskej klasifikácie chorôb vrátane ICD-10).

1. PILIER = TIMEWAWER MED

Rozpoznáva neviditeľné vplyvy v informačnom poli a následne ich vyrovnáva.

V rámci diagnostiky používam najčastejšie tieto analýzy a harmonizácie:

ANALÝZA A HARMONIZÁCIA INFOPOĽA

ANALÝZA A HARMONIZÁCIA ORGÁNOV

Obr.: Príklad analýzy orgánovej koherencie

ANALÝZA A HARMONIZÁCIA MERIDIÁNOV

ANALÝZA A HARMONIZÁCIA

AURY A ČAKIER

2. PILIER =  TimeWaver Frequency

Frekvenčná terapia riadená informačným poľom.

TimeWaver Frequency vám pomôže:

 • ZMIERNIŤ/ODSTRÁNIŤ BOLESTI: bolesti hlavy, migréna, artróza kolena, degeneratívne ochorenia kolenného kĺbu, bolesti kĺbov, bolesti syndrómu rameno - plece, bolesti chrbta, bolesti svalstva, dna, neuropatické bolesti, ischias, liečba bolesti pri zlomeninách, hojenie rán 
 • PODPORIŤ OBLIČKY, PEČEŇ: pri ochorení pečene, podpora obličky a pečene, vredy žalúdka a dvanástorníka, cukrovka,...
 • pri INFEKCIÁCH: herpes labialis, pásový opar, akné, streptokok a staphylokok,...
 • pri liečbe RÁN A PORANENÍ: liečenie a podpora hojenia rán, natiahnutia, odstraňovanie jaziev,...
 • pri problémoch s POKOŽKOU: celulitída, vyrovnávanie pokožky, psoriáza ..
 • pri problémoch s PSYCHÉ: stavy vyhorenia, depresia, stavy úzkosti, vyhorenia, stres, agresia, nespavosť, liečba závislostí, slabé učenie, podpora koncentrácie,.
 • pri KRVNOM OBEHU: regulácia krvného tlaku, podpora prekrvovania,...
 • pri problémoch s MOZGOM/NERVAMI: pamäť, tinnitus, ...

Zdroje: štúdie a materiály spoločnosti TimeWaver a prax terapeutov  pracujúcich s technológiou TimeWaver.

Zdroj:  Dr. Robert O. Becker a Dr. Bjorn Nordenstrom; timewaver.sk

Silná a zdravá bunka je základ zdravého tela. Dvaja vedci Dr. Robert O. Becker a Dr. Bjorn Nordenstrom zistili, že pokles napätia bunkovej membrány môže spôsobiť vznik takmer všetkých chronických a akútnych ochorení. 

Úlohou TimeWaver Frequency je zvrátiť tento proces a obnoviť prirodzené napätie bunkovej membrány.

Frekvenčná terapia je u TimeWaver Frequency unikátna, pretože je riadená informačným poľom v systéme TimeWaver. Systém určuje permanentne a v reálnom čase vhodné frekvencie a prispôsobuje ich počas použitia priamo potrebám pacienta. Je teda unikátna pre každého jedného klienta.

Technológiu vyvinul v priebehu rokov Nuno Nina v spolupráci s TimeWaver systémom. Pracuje v troch liečebných fázach a obsahuje vyše 150.000 frekvenčných databáz, ku ktorým je priradených viac ako 1000 symptómov a indikácií. Táto forma frekvenčnej terapie sa sústreďuje na dlhotrvajúci účinok na hlbokej úrovni.

Poznámka: Veda a školská medicína neuznávajú TimeWaver, jeho medicínsky význam a použitie na základe chýbajúcich dôkazov v zmysle školskej medicíny. Osobne si myslím, že je to dôsledok kampane proti éteru (iný názov pre informačné pole), ktorá sa spustila v roku 1905 a zastavila tým rozvoj fyziky a jej ďalšieho využitia v rôznych oblastiach (aj medicínskych) na vyše 100 rokov.

3. PILIER = Osobná podpora

Krátky príbeh mojej cesty k TimeWaver

„Boli sme s rodinou na dovolenke. Prechádzala som sa s manželom po brehu mora a premýšľala som, ako ešte presnejšie pomôcť nájsť odpovede všetkým ľuďom, ktorí sa na mňa obracajú s prosbou o podporu pomocou homeopatie. Som vedecký typ a už dlhšie som mala v hlave myšlienku inovatívneho liečenia hodného 21. storočia, nazývala som to pre seba "kvantovou homeopatiou".

Chvíľu sme sa s manželom bavili o kvantovej fyzike, keď mi napadlo, že existuje prístroj, ktorý to dokáže. Tú myšlienku som chcela zahodiť, keď som si predstavila, aká to bude finančná pálka mať prístroj, ktorý používa iba okolo tisíc lekárov, naturopatov a terapeutov na svete.

Napokon pomohla náhoda, aj keď nič nie je náhoda a manžel ma podporil, lebo tiež má rád racionálne riešenia a dôveruje mi. Asi zasiahla vyššia moc a získala som postupne prístroje dva. Prístroj TimeWaver Med, ktorý analyzuje a harmonizuje informačné pole a prístroj TimeWaver Frequency, ktorý vysiela do tela liečivé frekvencie.”

 

AKO TÁTO DIAGNOSTIKA INFORMAČNÉHO POĽA VO FINÁLE POMÔŽE VÁM?

Predovšetkým získate odpovede, INFORMÁCIU, pochopíte na hlbokej úrovni,

 • PREČO sa vám to deje,
 • KTORÉ životné témy vás blokujú,
 • a AKO ich môžete spracovať.

Uvoľníte tým napätie, čo je prvý krok, aby sa mohol naplno aktivovať samoliečivý proces.

A ešte k tomu ZÍSKATE:

 • Poznanie, v ktorých oblastiach života máte niečo spracované "proti sebe", ktoré témy to sú. A to vám škodí, to vás brzdí a následne blokuje i vaše vzťahy. Nájdeme, ktoré vyrovnávacie prostriedky vás podporia.
 • Prístroj bude nasledujúcich 30 dní vysielať do vášho poľa tieto vyrovnávacie informačné prostriedky, čím podporíme samoliečivý proces vášho tela a celkovú harmonizáciu na mnohých úrovniach. 
 • V prípade frekvenčnej liečby získate okamžite do tela frekvencie, ktoré podporia vaše bunky, aby bolo telo viac v harmónii. Zároveň získa vaše pole zdrojové informácie pre aktiváciu samoliečby tela.

NEVIETE PRESNE,

ČO JE TO INFORMAČNÉ POLE?

Predstavte si to tak, že všetko, čo robíme, čo si myslíme a čo prežívame, sa ukladá do priestoru, ktorý nazývame informačné pole. Tak, ako sa to tam celý čas ukladá a zapisuje, tak je to možné opätovne vyvolať, čítať a analyzovať. 

Školská medicína pracuje so symptómami, čo na pochopenie celého obrazu choroby nestačí. Z údajov z informačného poľa získame informácie ako aktivovať a podporiť samoliečivý proces tela. 

 


 

Čo získate počas konzultácie? 

 


Po úvodnej vzájomnej diskusii sa dohodneme, čo bude pre vás aktuálne najvhodnejšie použiť. 

 • Úvodný rozhovor
  Diskusia o osobnej, rodinnej anamnéze, očakávania, ciele.
 • Diagnostika a nastavenie harmonizácie poľa
  Klient zvolí focus, vykonáme bezdotykové merania v rôznych moduloch; rozhovor na základe výsledkov merania, vytlačenie sumarizácie pre klienta a na záver nastavíme harmonizáciu prístrojom na 30 dní.
 • Frekvenčná terapia
  Unikátna terapia riadená informačným poľom. Využívame ručné elektródy.
 • Kombinovaná terapia
  Komplexný a hlbší pohľad na pole cez diagnostiku a frekvenčnú terapiu v 1 terapii.

 

PÁR ČASTÝCH OTÁZOK OD KLIENTOV ...

 


Ak je práca s infopoľom tak super, prečo to nevyužíva každý človek?

Áno, aj ja som si túto otázku často kládla. No moje skúsenosti ukazujú, dve hlavné príčiny. Prvou je nízke povedomie o existencii informačných polí medzi ľuďmi.

A tou pre mňa prekvapuhúcejšou je fakt, že nie každý človek je pripravený na vyzdravenie, nie pre každého človeka je tento cieľ dôležitý. Pretože to znamená často odvážne zmeniť zaužívané vzorce,  a to skutočne nechce každý človek.  A ja to plne rešpektujem, každý si volí, čo potrebuje.

Teda áno, je to terapia pre toho, kto skutočne hľadá odpovede a je ochotný pre to niečo urobiť. Kto sa rozhodol pomôcť svojmu telu, sebe. Pre toho, kto príde a vyskúša, lebo hoci to vyzerá zložito, je to veľmi jednoduché :))) 

Pýtate sa, či metóda a technológia TimeWaver pomáha?

Na vývoji systému TimeWaver Frequency sa spoločne podieľali Marcus Schmieke (vynálezca technológie TW) a Portugalec Nuno Nina, ktorý vedie 7 kliník pre integračnú medicínu a je špecialistom pre bunkovú biológiu.

Nuno Nina vo svojej praxi zostavil 130 000 takzvaných zlatých frekvencií a pridelil ich k špecifickým chorobopisom. Túto technológiu využívajú stovky terapeutov a predovšetkým lekárov po celom svete a pomohla už vyše 45 000 pacientom. 

Ja osobne pracujem s technológiou TimeWaver od začiatku roka 2017, spočiatku som ju spoznávala cez seba, rodinu a blízkych a teraz ju aplikujem ďalej. 


 

Čo o terapii hovoria ľudia, ktorí ju Aplikovali?

 


Sedenie u Vás mi veľmi pomohlo, ďakujem, že takto pomáhate ľuďom 😊💛 cítim sa oveľa lepšie a dokonca od sedenia u Vás som zatiaľ nemala ani raz úzkosť. 🙂
Martina, Bratislava
Spolupráca mi prináša prehĺbenie pochopenia príčin dermatitídy a postupne odstraňovanie príčin, a tým aj symptómov. Práve otvorená a priateľská komunikácia pomáha jasne si ozrejmiť všetky faktory a technológia TimeWaver uvoľňuje napätia, ktoré vplývajú na zdravotný a mentálny stav.
Radovan, Rakúsko
Spočiatku som tomu celému neverila, nedokázala som pochopiť, ako je možné takto človeka vyšetriť. No po osobných skúsenostiach, po odpovediach, aké z poľa prišli, ako mi pomohli frekvencie na fyzickej úrovni (bolesti po športe, herpes, bakteriálne infekcie) som získala istotu a hlavne radosť, že sa mi uľavilo.
Marta, Bratislava

ZAUJÍMAVOSŤ - NÁZOR ZNÁMEHO VEDCA

K technológii TimeWaver sa vyjadril aj jadrový a kvantový fyzik Prof. Jan Rak v relácii "NÁŠ SVĚT JE POUZE „DOHODNUTÁ INFORMACE“! – prof. Jan Rak (SG 23, 14. 12. 2019)"  

 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

AKÉ KONZULTÁCIE MÔŽETE VYUŽIŤ?

Vyberte si ideálne hneď, aby sa vám táto stránka nestratila v záplave iných povinností.

Pomôcka pre vás:

 • Ak sa chcete o probléme POROZPRÁVAŤ, hlbšie pochopiť príčiny, nájsť blokácie v poli, získať pre seba odpoveď a harmonizovať pole = tak odporúčam konzultáciu DIAGNOSTIKA A HARMONIZÁCIA NA ÚROVNI POĽA.
 • Ak máte fyzický problém alebo chcete podporiť telo (bolesti, zranenia, infekcie, chcete podporiť obličku, pečeň, a iné, čo je uvedené pri TimeWaver Frequency) = tak využite konzultáciu FREKVENČNÁ TERAPIA RIADENÁ  INFORMAČNÝM POĽOM.

Upozornenie: Veda neuznáva existenciu informačného poľa, jeho analýzu, harmonizáciu a ďalší význam z dôvodu nedostatku vedeckých dôkazov. Frekvenčné programy IMF (Individualized Microcurrent Frequency) a FSM (Frequency Specific Microcurrent) konvenčná medicína neuznáva z dôvodu nedostatku vedeckých dôkazov v zmysle konvenčnej medicíny. Používanie produktov, programov alebo informácií TimeWaver a Healy je na vlastné riziko používateľa a podlieha jeho uváženiu a odbornému posúdeniu. Informácie na tejto stránke slúžia len na referenčné a vzdelávacie účely. Nemali by sa považovať za náhradu odborného lekárskeho poradenstva, diagnózy alebo liečby. Vždy by ste mali požiadať o radu kvalifikovaného lekára.

Kliknutím nájdete viac info ku konzultáciám i objednaniu.


 

OTÁZKY A ODPOVEDE

 


Aké sú kontraindikácie?

V prípade analýzy poľa žiadne. V prípade frekvenčnej terapie - terapiu nemožno aplikovať pri tehotenstve a v prípade, ak človek má kovové implantáty. Odporúčame ďalej nasledovné: pred liečbou nesmie byť použitý žiadny pleťový krém a v oblasti použitia sa nesmú vyskytovať žiadne šperky.

Možno jesť pred terapiou?

Optimálne je mať prázdnejší žalúdok, poslednýkrát by ste mali jesť cca 1 hodinu pred vyšetrením.

Ako často treba terapie opakovať?

Odporúčame rozostup max 10-12 dní medzi jednotlivými terapiami, celkové množstvo je individuálne.

Čo je potrebné pre ONLINE konzultáciu?

Online formou môžeme vykonať diagnostiku a harmonizáciu poľa. Aby sme mohli pracovať aj ONLINE formou, je potrebné vopred zaslať e-mailom fotografiu tváre. Frekvenčná terapia sa vykonáva LEN na základe osobnej návštevy.